Android Tanıtım - Android Oyun Uygulama ve incelemeleri

sd-karta-uygulama-yükleme-androd

Android Uygulamaları Direk Sd Karta Kurma

2 sene önce yayınlanan bu yazı tarafından Android Bilgiler kategorisine eklenmiş.

Andorid telefonların en büyük zaaflarından birisi RootGalaxy Ace S5830i Root Etme işlemi yapmadan uygulamalarAndroid System Info İncelemesiı Sd karta kurma sorunudur. Bu gün size sunacağımız uygulama sayesinde RootGalaxy Ace S5830i Root Etme işlemine gerek kalmadan direk olarak Sd karta uygulamanızı kurmuş olacaksınız.

Kullanımı Nasıl Yapılır?

İlk olarak Buradan indirin.

Uygulamamız telefona kurulan bir uygulama değildir. Windows işletim sistemi ile çalışmaktadır. Bu sebepten uygulamayı telefonunuza atmayınız.

Uygulama C: sürücüsünün tam altına kurulacaktır ve sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.

Başta da bahsettiğimiz gibi RootGalaxy Ace S5830i Root Etme işlemi gerektirmez.

Telefonunuzu bilgisayara takınız. Tabi ki bilgisayarınızda telefonunuza ait Usb sürücüleri kurulu olması gerekir.

Telefonu bilgisayara taktıktan sonra uygulamayı çalıştırınız.

sd karta uygulama yükleme androd Android Uygulamaları Direk Sd Karta Kurma

Kurulu uygulamalarAndroid System Info İncelemesiı hafıza kartına taşımak ve daha sonra kurulacaklarında otomatik olarak hafıza kartına kurulması için UygulamalarAndroid System Info İncelemesiı Karta Kur butonuna basınız. Bir kez tıklamanız yeterlidir herhangi bir hata mesajı almazsanız işlem başarılı olmuş demektir.

Versiyon yüklemek için Download modunda aç butonuna basın telefonunuz kapanacak ve download modunda açılacaktır. Bu menü özellikle yazılımsal olarak zarar görmüş olduğundan download modua geçemiyen sistemlerde, bir şekilde tuşlardan birinin işlevsiz kaldığı durumlarda ve bazı yarı brick hallerinde kolayca downloadmoduna geçmek üzere tesarlanmıştır.

Kurtarma moduna geçmek için Recovery modunda aç butonuna basın. Telefonunuz kapanacak ve recovery modunda açılacaktır. Bu şekilde kısmi güncelleme ve yükleme için recovery moduna geçmiş olursunuz.

 

Program telefonunuza hiçbir zarar vermez. Çünkü program telefonunuza hiçbir yükleme yapmaz komut sistemi ile işlemler yapmaktadır.
Olabilecek herhangi bir sorun için konu altında belirtmeniz de fayda vardır. Hem arkadaşlarımız bilgilenmiş olur hemde biz elimizden geldiği kadar yardımcı olmuş oluruz.

Önemli Not:
App2SD, MoveSD, link2SD türü bir yöntem ve uygulama kullanıyorsanız bu programları kaldırmanız önerilir.

Uygulama+data+dalvik chace tümünün hafıza kartına yüklenmesi A2sd yönteminde güvenle kullanılabildiği, uygulamanın tamamını (cache dahil) özel kart bölümüne taşıdığı test edilmiştir.

Daha önceki versiyon olan kartatası.exe programını kullandıysanız bu yeni versiyonu tekrar kullanmak size bir artı kazandırmaz. Daha önce kullanmadıysanız.Yeni bir versiyon yüklediyseniz bu güncel versiyonunu kullanınız.

2.2.1 froyo ve 2.3.4 gingerbread arasındaki tüm androidAndroid System Info İncelemesi versiyonlarda çalışır. Eclair desteği yoktur.
Kullanıcıların test ettiği ve sorunsuz çalıştığını bildirdikleri telefonlar;
Galaxy S serisi, Galaxy ACEGalaxy Ace S5830i Root Etme , FİT, GİO, MİNİ serisi, HTCHTC One Max Tüm Detaylarıyla Ortaya Çıktı serileri, Vodafone 945 (2.2.1 ve üstü sürümleri), Huawei X5, Sony xperiaSony’den Xperia Go, U ve Sola İçin ICS Güncellemesi Geldi. (model belirtilmemiş)

Dipnot: Sizlere sunduğumuz bu uygulamanın yazarı: semender44‘tür. Uygulama hakkında sorabileceğiniz tüm soruları kendisine iletebilirsiniz.

Gelen aramalar: android uygulamaları sd karta kurma ,android uygulamaları sd karta taşıma ,android sd karta uygulama yükleme ,galaxy ace uygulamaları direk hafıza kartına kurma ,galaxy s3 uygulamalari sd karta tasima ,galaxy ace sd karta taşıma
Yan Alana Reklam Vermek İstermisiniz

Bu yazılara da göz atmak ister misiniz?

kötü android
Android Kullanıcılarının Dikkat Etmesi Gereken 5 Kural
Cep telefonunuza zararlı bulaşmayacağını mı düşünüyorsunuz? Cebiniz bir AndroidAngry Birds Star Wars ise yanılıyorsunuz. AndroidAngry...
6 ay önce yayınlandı.
jellybean flash player
JellyBean Cihazlara Flash Player’ın Nasıl kurulur
Geçtiğimiz sonbaharda Adobe, mobil cihazlar için Flash konusundan vazgeçtiğini açıklamıştı. Bu karar Ice Cream Sandwich’in...
2 sene önce yayınlandı.
android
Android Rom Yüklemelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Alınma...
AndroidAndroid Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması: Esmooq işletim sisteminin en esnek özelliklerinden birisi şüphesiz Custom ROM olarak ifade edilen veGoogle dışında farklı geliştiriciler tarafından...
2 sene önce yayınlandı.

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Hi, Nice article! This is very much helpful for my research and i hope to run through more of your posts someday! How i wish i can see you in person so i can get to know you more.

  2. Couldn’t have said it better myself.

Geri bildirimler: 1

  1. You sir, are awesome!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?